Kontakt:

+48 691 112 600

biuro@yoma-art.pl

YOMA - biura:

ul. Agatowa 6/2, 58-150 Strzegom

Jordana 18/4, 59- 220 Legnica

1-WSZE URODZINY CENTRUM NOWOCZESNOŚCI MŁYN WIEDZY

8 i 9 Listopada spędziliśmy w mieście Kopernika i pierników.
W Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy gościliśmy po raz kolejny- w czerwcu gościli tam nasi yomowi animatorzy: szczudlarze.
Tym razem mieliśmy okazję uczestniczyć i współtworzyć pierwsze urodziny tego wyjątkowego miejsca.
Mało jest takich miejsc w naszym kraju- gdzie zabierając dzieci w weekend możemy bawić się ucząc.
I co ważniejsze odkrywać coraz to nowe wynalazki i zastosowania nauki w technice poprzez ciekawe doświadczenia, w których możemy uczestniczyć. Wszystkiego można dotknąć, spróbować...Namacalność nauki jest bezcenna dla najmłodszych: pobudza ciekawość, rozwija dociekliwość, zachęca do zdobywania coraz to nowych informacji.
My wzbudziliśmy nie lada ciekawość u zwiedzających obiekt z okazji urodzin. Nasza artystka od malowania piaskiem ( polecamy www.malowaniepiaskiem.com) przygotowała specjalną piaskową historię opowiadającą jak powstawał Młyn Wiedzy. Po prezentacji dzieci brały udział w warsztatach z malowania piaskiem. Chętnych nie brakowało. Wręcz przeciwnie najmłodsi przeciskali się pomiędzy sobą aby jak najdłużej móc bawić się rysowaniem w piasku.
Mamy nadzieję, że nie raz jeszcze nasze atrakcje, artyści i animatorzy zagoszczą w murach Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy.

 

Kontakt:

+48 691 112 600

biuro@yoma-art.pl

Agencja Medialna YOMA

ul. Agatowa 6/2, 58-150 Strzegom

ul. Jordana 18/4, 59- 220 Legnica