Kontakt:

+48 691 112 600

biuro@yoma-art.pl

YOMA - biura:

ul. Agatowa 6/2, 58-150 Strzegom

Jordana 18/4, 59- 220 Legnica

25- lecie firmy GRUDNIK

25 październik- 25 lecie firmy Grudnik- zbieg okoliczności?
Jadąc na miejsce eventu, zdziwiła Nas temperatura w Warszawie: minus 3 stopnie...na taką aurę się nie przygotowaliśmy 🙂
Na szczęście w hotelu Narvil czekała na Nas gorąca kawa i herbata, która rozgrzała Nas przed próbą.
Podczas wieczornej gali nie można było się nudzić. Całe wydarzenie uświetnił pokaz naszej artystki, która malując piaskiem po tafli szkła opowiedziała 25 letnią historię firmy, można było posłuchać koncertu zespołu Pectus oraz uczestniczyć w widowiskowym pokazie laserowym.
Firma przygotowała również dla swoich gości nie lada gratkę mianowicie: losowanie nagród w którym głównym trofeum był Opel Insignia. Cały event odbył się w bardzo rodzinnej atmosferze. Pozostaje Nam życzyć kolejnego 25 lecia dla firmy Grudnik.
Polecamy naszych artystów, akrobatów, animatorów jako oprawę artystyczną tak ważnych wydarzeń z życia firmy jak otwarcie nowych hal, jubileusze oraz gale i bankiety.
Największym powodzeniem cieszy się malowanie piaskiem, malowanie światłem, obraz niespodzianka, akrobatyka naziemna (akrobatyka w kole Cyra, akrobatyka na kole German Wheel, akrobatyka z sześcianem, taniec na rękach, hula hop i kobieta guma) akrobatyka powietrzna ( akrobatyka na kole, akrobatyka na żyrandolu, akrobatyka na spirali, akrobatyka na szarfie), iluzjonista, pokaz barmański, uv show i taniec z ogniem.

 

Kontakt:

+48 691 112 600

biuro@yoma-art.pl

Agencja Medialna YOMA

ul. Agatowa 6/2, 58-150 Strzegom

ul. Jordana 18/4, 59- 220 Legnica