Kontakt:

+48 691 112 600

biuro@yoma-art.pl

YOMA - biura:

ul. Agatowa 6/2, 58-150 Strzegom

Jordana 18/4, 59- 220 Legnica

GRUDNIOWA PIASKOWA BURZA czyli trasa z pokazami malowania piaskiem

Grudzień- powoli nasze myśli zaczynają krążyć wokół Świąt Bożonarodzeniowych: rodzina, Wigilia, prezenty i radość dzieci. Niestety za oknem zamiast śniegu plusowa temperatura, okrutne wietrzysko nieprzyjaźnie wieje i siąpi deszcz. Zamiast zimy- jesienna plucha i zawieruchy. Najchętniej nikt z Nas nie ruszałby się sprzed kominka. Ale rozdzwoniły się telefony i z maili odczytaliśmy zaproszenia na kolejne gale, jubileusze i firmowe spotkania bożonarodzeniowe. Szybkie pakowanie koordynatorów oraz artystek i już byliśmy w trasie. Kochamy swoją pracę i życie w drodze- nawet jeśli za oknem pogoda nie chce być przychylna.
Przystanek pierwszy Gdańsk- piękny nowo otworzony Teatr Szekspirowski. W tym obiekcie Gala najlepszych pracowników 2014 firmy Energa. Nasza artystka ukazała z piaskowych ziarenek rodzaje energii na których koncentruje się Energa. Uczestnicy gali długo oklaskiwali pokaz malowania piaskiem. Po wręczeniu nagród mogli pobawić się przy koncercie Andrzeja Piasecznego.
Przystanek drugi Pakosław (w okolicach Rawicza). W pięknym pałacu wzięliśmy udział w obchodach 10 lecia Fundacji PKM DUDA im. Maksymiliana Duda.
Założenia klienta były takie by pokazać najważniejsze działania statutowe organizacji ukierunkowane na najmłodszych i młodzież. Ciekawa tematyka – inna niż wszystkie. Z przyjemnością podjęliśmy wyzwanie!
Nasza artystka przygotowała piaskowy scenariusz. Pokaz malowania piaskiem na żywo wywołał takie emocje wśród donatorów i ich gości, że w niejednym oku zakręciła się łezka wzruszenia. Spakowaliśmy piasek, stół piaskarski i rano po śniadaniu wyruszyliśmy w dalszy etap trasy.
Następnego dnia już byliśmy w Jachrance za Warszawą, gdzie w hotelu Windsor ****- realizowaliśmy kolejny pokaz piaskowej animacji tym razem o tematyce bożonarodzeniowej. Naszym klientem była Pocztowa Agencja Usług Finansowych S.A. Firma zaprosiła swoich pracowników na spotkanie bożonarodzeniowe i jako atrakcje wieczoru wybrała pokaz malowania piaskiem. Nasza artystka wprowadziła wszystkich w świąteczny nastrój. Piaskowe choinki, Mikołaj ,szopka i renifer wszystkim przypadły do gustu.
Ostatnim przystankiem na przedświątecznej trasie z pokazem piaskowej animacji był Kraków. Tam w hotelu Qubus nad Wisłą pokaz rysowania piaskiem idealnie wpisał się w konwencję imprezy podsumowującej projekt szkolnictwa zawodowego Ministerstwa Edukacji Narodowej pt. : „ Szkoła się opłaca”
Rysując na piasku, artystka pokazała jak różnorodne jest szkolnictwo zawodowe zaniechane w ostatnich latach w Polsce i jaki niesie ze sobą potencjał. Kraków był ostatnim miejscem na trasie gdzie realizowaliśmy event przed nadchodzącymi Świętami Bożonarodzeniowymi.
Wszystkim naszym klientom, współpracownikom życzymy zdrowia, spokoju, rodzinnej atmosfery w ten magiczny czas, a w Nowym Roku 2015- naszym artystom, animatorom życzymy lawiny zleceń i realizacji 🙂
Do zobaczenia już w 2015 roku!

malowanie piaskiem dla Poctowej Agencji Usług Finansowych S.A., / Windsor Palace Hotel Jachranka

Kontakt:

+48 691 112 600

biuro@yoma-art.pl

Agencja Medialna YOMA

ul. Agatowa 6/2, 58-150 Strzegom

ul. Jordana 18/4, 59- 220 Legnica