Kontakt:

+48 691 112 600

biuro@yoma-art.pl

YOMA - biura:

ul. Agatowa 6/2, 58-150 Strzegom

Jordana 18/4, 59- 220 Legnica

Malowanie piaskiem to jedna ze sztuk , która pojawiła się w finale VI edycji Mam Talent.

Co kryje za sobą tajemnicza nazwa piaskowe animacje???

Rysowanie piaskiem to historia, która powstaje na naszych oczach. Nie tylko ta, która miała swoje miejsce w przeszłości, ale również ta dotycząca teraźniejszości i przyszłości, będzie w zasięgu Państwa wzroku. Co tylko można sobie wymarzyć, co tylko chce się zobaczyć okaże się możliwe. To wszystko stanie się dzięki wykorzystaniu techniki sand animation (piaskowe animacje). Agencja Medialna Yoma stwarza niebywałą okazję na zorganizowanie oryginalnego show tworzonego przez artystów z Ukrainy, Polski specjalnie na życzenia klienta. Nasi oryginalni artyści przeniosą Cię w magiczny świat poprzez rysowanie piaskiem. Obrazy tworzone za pomocą animacji piaskowej pozwalają na ukazanie emocji i uczuć czy też dowolnego pomysłu w sposób nieszablonowy.

Nasi oryginalni artyści to uczestnicy programów talent show na całym świecie(np. Mam Talent), którzy za pomocą piasku potrafią tworzyć istne dzieła sztuki. Tetiana Galitsyna, Magdalena Bak, Ksenia Simonowa poprzez rysowanie piaskiem tworzą show, które uświetni każdą imprezę firmową, ale nie tylko. To oryginalny pokaz obok, którego nikt nie będzie w stanie przejść obojętnie. Wykorzystanie przez naszych artystów z Ukrainy oryginalnej techniki sand art w prezentacji czy też innej formie przedstawionej pracy na długo zapadnie w pamięć zarówno Państwu jak i gościom towarzyszącym na evencie firmowym.

Od teraz bajka staje się rzeczywistością. Agencja Medialna Yoma to firma, która nie boi się żadnych wyzwań. A takimi bez wątpienia są piaskowe animacje. Nasi artyści z Ukrainy, Polski to osoby, które za pomocą delikatnych ruchów palcami po piasku tworzą niebywałe opowiadania, bez względu na tematykę pracy. Chcąc zaprezentować ofertę w ciekawy i niebanalny sposób, nie ma lepszego sposobu niż ten prezentowany przez naszych oryginalnych artystów. Są oni w stanie wykonać każdą animację piaskową według scenariusza klienta czy też własnego pomysłu. Ten oryginalny pokaz tworzony przez uczestników Mam Talent, a także połączony z odpowiednią muzyką i światłem dociera głęboko do duszy każdego człowieka bez względu na to czy ogląda się go w pojedynkę czy grupowo. I właśnie to niebywałe przeżycie gwarantują Państwu nasi oryginalni artyści, którzy świetnie sprawdzą się podczas organizacji eventów.

Kontakt:

+48 691 112 600

biuro@yoma-art.pl

Agencja Medialna YOMA

ul. Agatowa 6/2, 58-150 Strzegom

ul. Jordana 18/4, 59- 220 Legnica