Kontakt:

+48 691 112 600

biuro@yoma-art.pl

YOMA - biura:

ul. Agatowa 6/2, 58-150 Strzegom

Jordana 18/4, 59- 220 Legnica

Malowanie piaskiem w wykonaniu Tetiana Galitsyna zwyciężyło w VI edycji Mam Talent

Nastrojowa, rodzinna i świąteczna- taka była ostatnia odsłona malowania piaskiem w finale VI edycji Mam Talent.

Okazało się, że Sand Art czyli sztuka piaskowych animacji została po raz pierwszy tak bardzo doceniona w Polsce. Lawina smsów sprawiła, że Tetiana Galitsyna zdeklasowała pozostałych finalistów. Rysowanie piaskiem rozsławiła przed kilku laty Ksenia Simonowa uczestnicząc w ukraińskim Mam Talent.

Mimo upływu czasu malowanie piaskiem nie traci nic a nic na swojej uniwersalności oraz ponadczasowości. Sand Art to sztuka którą można opowiedzieć każdą historię, złożyć życzenia okolicznościowe czy przekazać najistotniejsze wartości.

Za pomocą malowania piaskiem obrazowaliśmy już: profile oraz historie firm z różnych branż, historie miast, państw oraz wydarzeń, szczególne dni w życiu jak śluby, rocznice urodzin, a także prezentowaliśmy znaki graficzne: logotypy naszych klientów.

Agencja Medialna Yoma zaprasza w podróż z piaskowymi obrazami. Nasze artystki przygotują scenariusz piaskowej animacju na każdą okazję. Polecamy tą atrakcję nie tylko na eventy firmowe, imprezy plenerowe ale przede wszystkim na gale, na bankiety i promocję nowego produktu!

Malowanie piaskiem to atrakcja właśnie na Twoją imprezę.

Kontakt:

+48 691 112 600

biuro@yoma-art.pl

Agencja Medialna YOMA

ul. Agatowa 6/2, 58-150 Strzegom

ul. Jordana 18/4, 59- 220 Legnica