Kontakt:

+48 691 112 600

biuro@yoma-art.pl

YOMA - biura:

ul. Agatowa 6/2, 58-150 Strzegom

Jordana 18/4, 59- 220 Legnica

NOWE NIEZWYKŁE ATRAKCJE NA IMPREZY

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę na event, konferencję.. Od niedawna promujemy niezwykłą atrakcję,…która przenosi uczestników imprezy w świat baśni.
Sztuki wizualne są coraz bardziej popularne na całym świecie, a nasza unikalna oferta piaskowych i świetlnych animacji dodaje wyjątkowości i oryginalności każdemu eventowi i pozostawia na Państwa gościach i klientach niezatarte wrażenia.
Jest tylko 3 artystów na świecie realizujących świetlne animacje (malowanie światłem) oraz 10 artystów zajmujących się piaskowymi animacjami (malowanie piaskiem). Nasza artystka, która opowiada historie „malując” piaskiem, prezentowała swoje animacje na przykład Prezydentowi Rzeczypospolitej Polskiej.
Malowanie piaskiem jest to oryginalna sztuka, która łączy w sobie harmonię światła, piasku i muzyki. Dłonie i palce artystki, niby tańczą na szkle, przekształcając fale piasku we wspaniale obrazy. Spektaklowi towarzyszy akompaniament, który, w połączeniu z kolejnymi piaskowymi obrazami na ekranie nie może pozostawić obojętnym nawet najbardziej wybrednych odbiorców.
Z kolei malowanie światłem jest to produkt przygotowany przez artystów piaskowych animacji, jedyny na świecie dostępny na eventy. To show inne niż wszystkie. Pomysł zrodził się z występu Piaskowych Animacji w Arabii Saudyjskiej, gdzie główny gość zasugerował, iż fantastyczny efekt dałoby dodanie lustra świetlnego,które odbijałoby animacje. Tak zrodził się pomysł malowania światłem. Świetlne animacje tworzone są na żywo na oczach widza. Można przygotować indywidualną tematykę animacji świetlnej. Jest to jedyny tego typu produkt rozrywkowy w skali światowej. Malowanie światłem to niezapomniane i niepowtarzalne przeżycie. Maksymalny czas historii malowanej światłem to 7 minut. Show odbywa się w całkowitej ciemności.

Więcej szczegółów : biuro@yoma-art.pl
Pozdrawiamy Agencja Medialna Yoma

Kontakt:

+48 691 112 600

biuro@yoma-art.pl

Agencja Medialna YOMA

ul. Agatowa 6/2, 58-150 Strzegom

ul. Jordana 18/4, 59- 220 Legnica