Kontakt:

+48 691 112 600

biuro@yoma-art.pl

YOMA - biura:

ul. Agatowa 6/2, 58-150 Strzegom

Jordana 18/4, 59- 220 Legnica

OTWARCIE PODNIEBNEJ RESTAURACJI SKYLIGHT W HOTELU GWARNA – Legnica

SKYLIGHT -Rajska plaża- brzmi egzotycznie, kojarzy się z ciepłymi krajami. Ale legniccy bywalcy wiedzą, że to magiczne miejsce jest tuż tuż, nad ich głowami. Na dachu Hotelu Gwarna i wysokości 5tego piętra, znajduje się mały rajski azyl. Odpoczniesz tam jak nad morzem! Jest piasek, leżaki, palmy, kolorowe drinki i chłodne piwko- wszystko od ręki.
23 maja 2014 odbyło się otwarcie restauracji Skylight. Wejście na tą imprezę mieli tylko goście specjalni. Niecodzienne było to wydarzenie i towarzyszyła mu niezwykła aura. Ulewny deszcz, burza z piorunami nie przestraszyły przybyłych gości. Wszyscy bawili się w najlepsze na przekór pogodzie!
Nagrodą za odwagę gości i ich wytrwałość był pokaz tańca z ogniem w wykonaniu grupy YOMA, który w tych okolicznościach przyrody wyglądał jak walka dwóch żywiołów: ognia i wody!
Taka sceneria i płomienny pokaz ognia przypadł zebranym do gustu. Oklaski sypały się jak gromy z jasnego nieba!

Gratulujemy pomysłu! I chętnie weźmiemy udział w innych niebanalnych realizacji Hotelu Gwarna!
Do dyspozycji mamy wielu artystów prezentujących akrobatyką w kole, akrobatykę na żyrandolu, akrobatykę na spirali i na wielu innych rekwizytach. Z pokazów polecamy malowanie światłem, malowanie piaskiem, grupy taneczne ( rewie, uv show, taniec z ogniem).

Kontakt:

+48 691 112 600

biuro@yoma-art.pl

Agencja Medialna YOMA

ul. Agatowa 6/2, 58-150 Strzegom

ul. Jordana 18/4, 59- 220 Legnica