Kontakt:

+48 691 112 600

biuro@yoma-art.pl

YOMA - biura:

ul. Agatowa 6/2, 58-150 Strzegom

Jordana 18/4, 59- 220 Legnica

Piaskowe Animacje w półfinale MAM TALENT 2013

Dla tych -którzy nie wiedzą czym są animacje piaskowe- kilka zdań wprowadzających w ten świat baśni usypany …z piasku.

Agencja Medialna Yoma zaprasza w podróż marzeń. Nasi artyści z Ukrainy przeniosą Was w świat, którego sobie nie wyobrażaliście. Sceny rodem z baśni a to wszystko dzięki uczestniczce Mam Talent może stać się rzeczywistością. Nasi oryginalni artyści to ludzie, którzy za pomocą piasku tworzą przepiękne obrazy. To jedyny w swoim rodzaju oryginalny pokaz rysowania piaskiem. Przy tworzeniu takiego dzieła Tetiana Galitsyna nie wykorzystuje jedynie piasku, ale cały szereg innych dodatków jak muzyka czy odpowiedni dobór światła, aby wszystko tworzyło przepiękną całość. Przez to piaskowe animacje, są czymś niezapomnianym i jedynym w swoim rodzaju.To trzeba zobaczyć.

Nie masz pomysłu co zaproponować jako atrakcje na eventy? To nic prostszego. Unikatowe show malowanie piaskiem to rozwiązanie Twojego problemu. Nasi oryginalni artyści sprawią, że show okaże się cudownym spektaklem. Dodatkowym plusem rysowania piaskiem tworzonego przez uczestniczkę Mam Talent jest niewątpliwie fakt, że jest to zupełna nowość. Sand art to sztuka, która porusza każdego człowieka, ponieważ tak jak muzyka jest językiem międzynarodowym i trafia do najbardziej wymagających ludzi. Z takimi oryginalnymi artystami jak Ksenia Simonova czy Tetiana Galitsyna organizacja imprez będzie czystą przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. Zapewnienie takiej atrakcji na imprezy firmowe gwarantuje sukces już na samym początku.

Rysowanie piaskiem to umiejętność, która jeśli chodzi o tematykę pozwala na duże pole manewru. Nasi oryginalni artyści tworzą piaskowe animacje według scenariusza klienta, bądź też improwizując. Nie ważne jakiej prezentacji oczekujesz, kreatywność uczestników Mam Talent pozwoli na stworzenie projektu o każdej tematyce. Jeśli masz swój pomysł, ale nie masz koncepcji jako go wykonać nasi oryginalni artyści wykonają to za Ciebie. Satysfakcja gwarantowana. Imprezy firmowe to idealna okazja do pokazania się. Nie ma lepszego sposobu na zainteresowanie swoim przedsiębiorstwem innych ludzi niż przedstawienie swojej oferty za pomocą sand animation. Jak wiadomo, by przykuć czyjąś uwagę trzeba się wyróżniać. Nasi oryginalni artyści sprawią, że nudna prezentacja nabierze niesamowitych kształtów i kolorów. A przede wszystkim nasze oryginalne show – piaskowe animacje zaciekawi, ponieważ pokaże coś innego, dotąd niespotykanego.

Kontakt:

+48 691 112 600

biuro@yoma-art.pl

Agencja Medialna YOMA

ul. Agatowa 6/2, 58-150 Strzegom

ul. Jordana 18/4, 59- 220 Legnica