Kontakt:

+48 691 112 600

biuro@yoma-art.pl

YOMA - biura:

ul. Agatowa 6/2, 58-150 Strzegom

Jordana 18/4, 59- 220 Legnica

PIASKOWE PÓŁROCZE 2015

PIASKOWE PÓŁROCZE 2015.

Pierwsza połowa roku 2015 upłynęła Nam jak oka mgnienie. W pędzie realizacji: historii malowanych piaskiem, przemieszczaliśmy się z jednej lokalizacji do drugiej. Pozwalamy sobie napisać o najciekawszych przedsięwzięciach z piasku , które realizowaliśmy w tym czasie.

Pierwszym była Gala Nagród Dyrektora RK-O dla firmy Orange. Musieliśmy przygotować kilkanaście kategorii i okrasić je piaskowymi symbolami tak, by odzwierciedlić za co konkretnie nagrodzony został wyróżniony. Było to wyzwanie- ponieważ większości tych kategorii nikt z Nas nie rozumiał. Bardzo pomocny okazał się nasz klient , który sam wyjaśnił Nam każdy skrót i tak np. RK-O oznaczało Rynek Klientów- Operatorów.

Pod prezentację z piasku przygotowaliśmy specjalne pomarańczowe tło, by jeszcze bardziej spersonalizować animacje pod Orange.

 

Wszystkim bardzo podobał się nasz projekt kategorii, w trakcie ich rysowania uczestnicy bili brawo -a po gali, nagrodzeni próbowali własnych sił tworząc swoje fantasmagorie w piasku.

Atrakcja historia malowana piaskiem została na tyle doceniona, że zaowocowała drugim eventem dla Orange w czerwcu-o którym napiszemy jak przyjdzie na niego czas :).

Ciekawym wydarzeniem, w którym maczaliśmy swoje "piaskowe ręce" był marcowy event w hotelu Hilton Double Tree dla Siemens Automatyka. Event o tematyce " Future- space" ( przyszłość – kosmos). Rzadko się zdarza, że klient pozostawia Nam "wolną rękę" co do scenariusza. Przygotowaliśmy historię malowaną piaskiem, przedstawiliśmy projekt klientowi- był tak zadowolony, że zaakceptował historię nie nanosząc żadnych poprawek.

Dla Nas to jedna z najciekawszych dotąd popełnionych realizacji malowania piaskiem. Wartka, pełna zmian akcji historia zaowocowała owacjami na stojąco.

Kilka dni później, praktycznie na ostatnią chwilkę poproszono Nas o malowanie piaskiem dla Nestle Waters z okazji Światowego Dnia Wody. Historia przygotowana przez Nas była dedykowana istocie wody na świecie. Event odbył się w Lublinie.

W kwietniu z ciekawych realizacji warto wspomnieć eventy dla firmy Diversey oraz Santander. W obu przypadkach atrakcją wiodącą okazało się malowanie piaskiem. Piaskowa animacja zdeklasowała rywali z rynku atrakcji eventowych.

Historia malowana piaskiem dla Diversey ukazywała ewolucję logotypu na przestrzeni lat.

Natomiast rysowanie piaskiem dla Santandera ukazywało relacje jakie budują banki z grupy Santander ze swoimi klientami. W obu przypadkach atrakcja i show jakie zaprezentowaliśmy spotkały się z bardzo dobrym odbiorem przez klientów, i w skutku przyniosły kolejne zlecenia. A dobre słowo klienta cieszy najbardziej!!!

Początkiem maja pojawiliśmy się w Sopocie na Kongresie Polskiej Izby Ubezpieczeń. Wydarzenie to odbywało się w hotelu Sheraton. Nasza artystka za pomocą piaskowej animacji i rysowania piaskiem ukazała uniwersalność ubezpieczeń. Dotknęła meritum- ubezpieczenia towarzyszą Nam w różnych dziedzinach życia od urodzenia po późną jesień życia. Wszyscy byli pod wrażeniem. Jeden z klientów od razu podjął decyzję, że musimy przyjechać do niego na event w październiku. Oczywiście, nie mogliśmy odmówić :).

Dużo pozytywnej energii po spacerze nad bałtycką plażą przywieźliśmy do domu. Przepakowaliśmy się i dalej w trasę. Maj mogę opisać jednym słowem: HOYA.

Hoya to czołówka w dziedzinie optyki. Mieliśmy przyjemność spędzić z nimi niemalże miesiąc towarzysząc im na konferencjach poświęconym nowym produktom optycznym.

Przygotowaliśmy jedną z naszych ulubionych piaskowych historii. Malowanie piaskiem dla Hoya-była czystą przyjemnością. Od początku do końca zaufano Nam i dano wolną rękę w tworzeniu historii z piasku. Życzylibyśmy sobie i każdemu artyście, żeby klient tak ufał swojemu wykonawcy.

Maj zakończyliśmy eventem dla firmy produkującej okna Aluplast, która obchodziła swoje 20 lecie. Animacja piaskowa, którą przygotowaliśmy wraz z www.malowaniepiaskiem.com, wywołała uśmiech na twarzach gości. Okazuje się, że ewolucję okienną również można przedstawić za pomocą malowania piaskiem na szkle.

I tak niespodziewanie nastał czerwiec i połowa roku pękła !

Zawitaliśmy do hotelu Marriott, gdzie zagranicznym gościom firmy Orange w historii malowanej piaskiem, zaprezentowaliśmy najpiękniejsze miejsca Warszawy. Sporą część prezentacji poświęciliśmy tajemniczej Pradze Warszawskiej.

Magii rysowaniu piaskiem dodało miejsce eventu- Klub Panorama na 40stym piętrze hotelu Marriott z panoramą miasta Warszawa w tle.

Zupełnie inny entourage mieliśmy na 25leciu firmy Osadkowski S.A. W Jakubowicach obok Namysłowa. Impreza obfitowała w atrakcje dla niemalże 4000 gości. Fotobudka, Segwaye, strzelectwo to tylko początek. Można było posłuchać Golec uOrkiestra, zespołu Celebrate, a także obejrzeć ciekawe choreografie tancerzy grupy Volt Augustina Egurroli.

Przygotowaliśmy wraz z www.malowaniepiaskiem.com animację piaskową, ukazująca z jak wielkim zaangażowaniem pracownicy firmy Osadkowski pomagają swoim klientom- rolnikom, przy doborze odpowiednich: środków do ochrony zbóż, maszyn rolniczych itp. co skutkuje zbieraniem dużej ilości dobrej jakości plonów.

Dawno nikt Nam tak nie wiwatował. Tłum gości stał zarówno przed artystka jak i przed dużymi ekranami, które emitowały obraz.

Tak upłynęło Nam pierwsze półrocze w realizacjach. Dużo atrakcji, show, artystów, pokazów. Dużo nowych znajomości-które z pewnością zaowocują nowymi pomysłami na widowiska i performance.

Kontakt:

+48 691 112 600

biuro@yoma-art.pl

Agencja Medialna YOMA

ul. Agatowa 6/2, 58-150 Strzegom

ul. Jordana 18/4, 59- 220 Legnica