Kontakt:

+48 691 112 600

biuro@yoma-art.pl

YOMA - biura:

ul. Agatowa 6/2, 58-150 Strzegom

Jordana 18/4, 59- 220 Legnica

PIKNIK RODZINNY PeBeKa

7 czerwca 2014 roku realizowaliśmy oprawę tematyczno – artystyczną pikniku rodzinnego dla firmy PeBeKa z Lubina. Impreza miała miejsce w Iwnie na terenie ośrodka wypoczynkowego. Zapewnialiśmy osadę średniowieczną z rzemieślnikami. Najmłodsi mogli spróbować podpłomyków ze średniowiecznej kuchni, młodzież poznawała tajniki tkactwa i kowalstwa z epoki. Można było również w warsztacie czerpania papieru- zrobić własną kartkę papieru.
Spore zainteresowanie budził pręgierz dla skazańców oraz kat, który w każdej chwili był gotów aby ściąć głowę. Każdy znalazł dla siebie coś odpowiedniego. Oczywiście nie zabrakło, również pokazów walk rycerskich, które zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a także obozowiska średniowiecznego w którym można było zobaczyć jak toczyło się niegdyś życie.
Taka stylizacja oprócz tego, że przenosi w czasie jest ciekawą alternatywą dla eksploatowanych wciąż zamków dmuchanych.
Oczywiście można piknik rodzinny można zaplanować w rozmaitej tematyce takiej jak : miasteczko county, wioska indiańska, hawaje, wyprawa do meksyku, podróż dookoła świata :).
Jeśli Twoja firma szykuje się do organizacji takiego przedsięwzięcia- z chęcią pomożemy w organizacji planowaniu artystów oraz animatorów. Agencja Medialna Yoma sprosta każdemu wyzwaniu.

Kontakt:

+48 691 112 600

biuro@yoma-art.pl

Agencja Medialna YOMA

ul. Agatowa 6/2, 58-150 Strzegom

ul. Jordana 18/4, 59- 220 Legnica