Kontakt:

+48 691 112 600

biuro@yoma-art.pl

YOMA - biura:

ul. Agatowa 6/2, 58-150 Strzegom

Jordana 18/4, 59- 220 Legnica

EVENT CLAAS W NIEMCZECH ( Jacobsdorf ) – WYDARZENIE PEŁNE ATRAKCJI I NIESPODZIANEK

Początkiem sierpnia zrealizowaliśmy event dla naszego stałego klienta- autoryzowanego dealera Claas- tym razem dla oddziału w Niemczech.
Nowe wyzwania, nowe atrakcje -artyści...
Halę serwisową zamieniliśmy w miejsce uroczystej gali i przenieśliśmy gości w świat bajkowych fantasmagorii. Zaczęliśmy baśniowo...Alicją w krainie czarów...W tak magiczne klimaty przeniosła wszystkich gości artystka wykonująca wiraże na żyrandolu...
Akrobatyka na żyrandolu- jest bardzo rzadko uprawiana przez polskich akrobatów, ze względu na trudną dostępność tego rekwizytu. Nasza artystka jest rozchwytywana nie tylko w kraju, ale również na świecie. Jeśli organizujecie galę lub bankiet akrobacje na żyrandolu są idealne na rozpoczęcie imprezy.
Kolejną bardzo rzadką atrakcją w Europie, którą zaprezentowaliśmy w Jacobsdorfie jest obraz niespodzianka. Jako jedyni w Polsce dysponujemy artystami, którzy realizują takie show. Ta atrakcja wzbudziła zainteresowanie wszystkich zebranych. Goście dopatrywali się w tym pokazie magii, tricków i sztuczek...a to tylko piękny umysł naszej artystki - która przelała na płótno co jej w duszy gra!!!
Chcesz wiedzieć co to jest obraz niespodzianka??? Zapraszamy tutaj: http://www.yoma-art.pl/oferta/pokazy/obraz-niespodzianka.html
Kolejną część artystyczną wypełnił mieszany duet akrobatyczny, który przygotował show w stylu burleski.
A na zakończenie recital dała oficjalna dublerka Helene Fisher- artystka o pseudonimie Victoria.
Zabawa trwała do białego świtu!!! Potem tylko demontaż 😀 i powrót do kraju!!!
Z niecierpliwością czekamy na kolejne zaproszenie do współpracy 🙂 !!! Polecamy naszych artystów, którzy na zamówienie przygotują dowolną choreografię lub spektakl.
Jako jedyni w Polsce jesteśmy przedstawicielem obrazu niespodzianka, czy malowania światłem. Polecamy również hit sezonu 2014 czyli malowanie piaskiem.
Więcej informacji znajdziecie Państwo bezpośrednio na stronie www.malowaniepiaskiem.com

 

 

Kontakt:

+48 691 112 600

biuro@yoma-art.pl

Agencja Medialna YOMA

ul. Agatowa 6/2, 58-150 Strzegom

ul. Jordana 18/4, 59- 220 Legnica