Kontakt:

+48 691 112 600

biuro@yoma-art.pl

YOMA - biura:

ul. Agatowa 6/2, 58-150 Strzegom

Jordana 18/4, 59- 220 Legnica

WRZEŚNIOWE PIASKOWE HISTORIE MALOWANE NA SZKLE NA 20 LECIACH FIRM.

Początkiem jesieni mogliśmy usypać kilka piaskowych historii.
Najpierw zawitaliśmy na wschodnią ścianę Polski , nieopodal Bieszczad do Arłamowa- do pięknego nowo powstałego kompleksu hotelowego.  Arłamów położony jest na ogromnych połaciach terenów zielonych na   których mieszczą się: stadnina koni, pole golfowe, kompleks basenowy, wyciąg narciarski, lądowisko i były ośrodek rządowy w którym w 1982 roku internowany był  przez pół roku Lech Wałęsa.
Gala, w której mieliśmy okazję uczestniczyć odbywała się z okazji 20 lecia istnienia firmy Posnet- lidera na polskim rynku w produkcji urządzeń fiskalnych.
Oprócz historii malowanej piaskiem w wykonaniu naszej artystki, zobaczyć można było mieszany duet akrobatyczny oraz koncert Kombii. Galę prowadził znany z Kabaretu Ani Mru Mru Marcin Wójcik wraz z Karolem Okrasą.
Kolejnym wydarzeniem, w którym również opowiadaliśmy historię z wykorzystaniem rysowania piaskiem było 20 lecie firmy Phoenix Contact.  Uroczystość  odbyła się w Nowym Tomyślu.
Zaproszonym gościom tak bardzo podobała się sztuka sand art, że owacjami na stojąco podziękowali naszej artystce za piaskowe obrazy, które potrafiła wyczarować dłońmi.
Polecamy nasze artystki, które realizują pokazy malowania piaskiem ( www.malowaniepiaskiem.com) nie tylko na 20 lecia firm , ale na każdy inny jubileusz i ważne wydarzenie z życia przedsiębiorstwa.

piaskowe animacje YOMA-ART.pl

Kontakt:

+48 691 112 600

biuro@yoma-art.pl

Agencja Medialna YOMA

ul. Agatowa 6/2, 58-150 Strzegom

ul. Jordana 18/4, 59- 220 Legnica