Kontakt:

+48 691 112 600

biuro@yoma-art.pl

YOMA - biura:

ul. Agatowa 6/2, 58-150 Strzegom

Jordana 18/4, 59- 220 Legnica

SZCZUDLARZE KLASYCZNI I SZCZUDLARZE AKROBACI

Klauny

Szczudlarze to doskonały dodatek na pikniki rodzinne, parady, oraz akcje promocyjne. Nasi szczudlarze przebrani w stroje – spoglądając z dużej wysokości wypełnią wszystkie zadania specjalne klientów. To drugi typ, szczudlarzy jakich polecamy na każdy typ imprezy- animatorzy, którzy w specjalnych szczudłach biegają, wykonują podskoki do 2 metrów w górę i w ten sposób wybijają się w ciekawy sposób z tłumu.

Szczudlarze Agencji Medialnej Yoma zawsze przyciągają uwagę uczestników eventów, imprez firmowych oraz festynów i imprez dla dzieci. Animatorzy-szczudlarze dysponują strojem na każdą okazję. Jeśli potrzebujesz szczudlarza na ślub będzie aniołem, jeśli na piknik rodem z westernu będzie cowboyem, jeśli jako atrakcję dla dzieci-nasz szczudlarz wcieli się w clowna. Nasi szczudlarze byli już również piratami, rycerzami, mimami, kosmitami. Tak więc żadne wyzwanie nie jest straszne dla naszych szczudlarzy.

Szczudlarze to również skuteczne narzędzie w reklamie. Jeśli potrzebujesz rozdać ulotki, lub gadżety związane z Twoją działalnością-nasi szczudlarze z chęcią zostaną Twoją „żywą reklamą”.

Kontakt:

+48 691 112 600

biuro@yoma-art.pl

Agencja Medialna YOMA

ul. Agatowa 6/2, 58-150 Strzegom

ul. Jordana 18/4, 59- 220 Legnica