Kontakt:

+48 691 112 600

biuro@yoma-art.pl

YOMA - biura:

ul. Agatowa 6/2, 58-150 Strzegom

Jordana 18/4, 59- 220 Legnica

WARSZTATY CERAMICZNE

Rozpocznij przygodę z ceramiką!!! To niepowtarzalna szansa ulepić z gliny coś własnymi rękami.
Pod opieką instruktorki w naszej mobilnej pracowni ceramicznej powstaną kubki, miseczki, skarbonki, aniołki, mydelniczki i wszystko to na co pozwoli Twoja wyobraźnia. Sprawimy że lepienie z gliny będzie niezapomnianym przeżyciem i wspomnienia warsztatów ceramicznych na długo pozostaną „żywe” w pamięci.
Warsztaty ceramiczne mają charakter edukacyjno- rekreacyjny. Są one odpowiednio dobierane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Oprócz wieku uwzględniamy także umiejętności uczestników.
Dowiesz się jakie są techniki oraz metody formowania i modelowania gliny. W praktyce sprawdzisz która technika dekoracyjna jest Ci najbliższa( wyciskanie, odciskanie, uzyskiwanie faktury z różnych materiałów …)
Nasza mobilna pracownia ceramiczna zawiera wszystkie niezbędne narzędzia i materiały dzięki którym sam spróbujesz swoich sił w zabawie z gliną.
Fantastyczny sposób na relaks i na spędzenie wolnego czasu. Doskonała atrakcja na pikniki rodzinne, dla rodziców i ich pociech, a także na integracyjne imprezy firmowe.

Polecamy również inne propozycje warsztatów : plastyczne, teatralne, szczudlarskie, gigantycznych baniek mydlanych, żonglerskie, jazdy na monocyklu, bodypaintingu.

Kontakt:

+48 691 112 600

biuro@yoma-art.pl

Agencja Medialna YOMA

ul. Agatowa 6/2, 58-150 Strzegom

ul. Jordana 18/4, 59- 220 Legnica