Kontakt:

+48 691 112 600

biuro@yoma-art.pl

YOMA - biura:

ul. Agatowa 6/2, 58-150 Strzegom

Jordana 18/4, 59- 220 Legnica

AKROBACJE W KOLE- (Cyr Wheel- Koło Cyra- Hula Gigant)

Przypominająca” człowieka witruwiańskiego” Leonarda da Vinci jedna z najmłodszych dyscyplin akrobatycznych. Koło przypomina z wyglądu „potężny pierścień”. Artysta wykonuje ewolucje, będąc wewnątrz koła. Niemałego kunsztu, równowagi oraz balansu wymaga ten taniec zaklęty w kole. Akrobacje wyglądają niczym magiczny walc- piruety wprowadzają koło w rotacje wokół własnej osi.
Ponieważ Agencja Medialna Yoma słynie z dostarczania swoim klientom niecodziennej rozrywki proponujemy wymagającym duet mieszany acroart, który wykona zapierający dech w piersiach ekstremalny taniec akrobatyczny w jednym kole, lub jeśli jest wystarczająco miejsca na pokaz taniec synchroniczny w dwóch kołach Cyra. Para artystów, którą polecamy to wielokrotni medaliści Mistrzostw Europy w Akrobatyce Sportowej.
Ze swoimi Hula Gigantami występowali w różnych zakątkach świata: Emiraty Arabskie, Argentyna a nawet Korea. Możliwe są również pokazy solowe.

Polecamy również inne pokazy takie jak akrobacja: na żyrandolu, na kole, na szarfie, taniec na rękach, akrobacje z hula hoop i niesamowity taniec w kole. Widowiskowe są również uv show, taniec z ogniem a także malowanie piaskiem oraz malowanie światłem.

Kontakt:

+48 691 112 600

biuro@yoma-art.pl

Agencja Medialna YOMA

ul. Agatowa 6/2, 58-150 Strzegom

ul. Jordana 18/4, 59- 220 Legnica