Kontakt:

+48 691 112 600

biuro@yoma-art.pl

YOMA - biura:

ul. Agatowa 6/2, 58-150 Strzegom

Jordana 18/4, 59- 220 Legnica

ELECTRIC STRING QUARTET

Elektryczny kwartet smyczkowy składa się z młodych i utalentowanych dziewcząt, które grają klasyczne hity na tradycyjnych instrumentach smyczkowych akustycznych przedstawiając utwory w nowym wykonaniu. Kreatywność kwartetu nie ogranicza się do jednego kierunku. Równolegle z tradycyjnymi projektami akustycznymi, kwartet prezentuje
nowoczesne show. Na ich występach można usłyszeć niezwykłe aranżacje „Palladio” autorstwa Karla Jenkinsa, „Asturia” przez Albenis, „Mission Impossible”, itp.
Barwy nowoczesnego elektrycznego instrumentu smyczkowego, jasne stroje sceniczne i choreografia przekształca występ w niepowtarzalny spektakl muzyczny. Oczywiście, pomysł, aby powołać do życia nurty muzyki klasycznej do tej pory nie jest nowy, jednak pasja artystek oraz ich pomysłowość sprawia, iż całe przedstawienie jest niepowtarzalne.
Kwartet występuje na wysokim poziomie eventach takich jak: rozdanie nagród, prezentacje, na imprezy kulturalne o znaczeniu państwowym, organizacje charytatywne oraz na imprezach dla firm międzynarodowych.
Oto niektóre z nich:
– String Quartet wystąpił w końcowej selekcji do Konkursu Piosenki Eurowizji 2010,
– Kwartet smyczkowy zapraszany na imprezy firmowe oraz państwowe we Francji, Austrii, Estonii i Rosji.
– Kwartet smyczkowy występował dla wielu międzynarodowych firm, takich jak: Bentley Motors, Lufthansa, Audi, LG, Samsung, Chrysler, Nissan, Playboy Magazine, Loreal, i wiele innych

Kontakt:

+48 691 112 600

biuro@yoma-art.pl

Agencja Medialna YOMA

ul. Agatowa 6/2, 58-150 Strzegom

ul. Jordana 18/4, 59- 220 Legnica