Kontakt:

+48 691 112 600

biuro@yoma-art.pl

YOMA - biura:

ul. Agatowa 6/2, 58-150 Strzegom

Jordana 18/4, 59- 220 Legnica

TAŃCZĄCE FONTANNY

Atrakcje wizualne to coraz większa grupa atrakcji na eventy. Widowisko to synchronizacja światła, muzyki i fontann. Wszystko według autorskiego pomysłu. Do każdego utworu muzycznego jest pisany odrębny program pracy urządzeń, całość sterowana elektronicznie. Fontanny tańczą w rytm muzyki.
Tańczące fontanny mają różną formę, kształt, wysokość. Tańczące fontanny pojawiają się w różnych wzajemnych układach podnoszą się i opadają, przeplatając strumienie wody bardziej lub mniej dynamicznie w zależności od tempa i charakteru muzyki. Tańczące fontanny poruszają się według zaplanowanej choreografii. Wielobarwne, różnokolorowe światło zostało zsynchronizowane z muzyką i ruchem fontann. Klimatem barw korespondujące z charakterem utworu i choreografią fontann.
Polecamy tańczące fontanny na każdą imprezę plenerową.
Niesamowicie widowiskowa atrakcja na każdą imprezę, doskonale harmonizującą z pokazem: taniec z ogniem (fire show, teatr ognia), oraz z pirotechniką (pokaz fajerwerek). Atrakcyjne pokazy na tego typu wydarzenia to również: uv show, neon show, pokaz barmański oraz iluzjonista.
Z atrakcji na imprezy polecamy: szczudlarze, firewalking (chodzenie po ogniu), atrakcje dla dzieci.

Kontakt:

+48 691 112 600

biuro@yoma-art.pl

Agencja Medialna YOMA

ul. Agatowa 6/2, 58-150 Strzegom

ul. Jordana 18/4, 59- 220 Legnica