Kontakt:

+48 691 112 600

biuro@yoma-art.pl

YOMA - biura:

ul. Agatowa 6/2, 58-150 Strzegom

Jordana 18/4, 59- 220 Legnica

HIPNOZA SHOW

Show z hipnotyzerem to zabawa interaktywna, widowiskowa, pełna zaskoczeń, humoru i mocnych niezapomnianych wrażeń, dająca wiele tematów do późniejszych dyskusji i przemyśleń.

Bohaterami show stają się ochotnicy z widowni, wśród których wybiera się najzdolniejszych medium, a ci z kolei pod wpływem sugestii robią różne nietypowe rzeczy i opowiadają o tym co się dzieje w ich wyobraźni. Wszystkie elementy widowiska są absolutnie bezpieczne i prezentowane z humorem, choć w niektórych momentach wyglądają dość groźnie, jak np. chodzenie boso po szkle i zrzucanie w ciało noży. Jednym z kulminacyjnych momentów jest „most kataleptyczny” prezentowany zwykle na kilku po kolei ochotnikach, a pokazujący możliwości koncentracji i transu.
Część przedstawienia prowadzona jest w formie integracyjnych zajęć na wesoło z całą widownią, która przez chwilę uczy się odreagowania stresu, wstają ze swoich miejsc, wykonują ćwiczenia oddechowe, trzymają się za ręce, poklepują się po plecach itd.
Celem Hipnoza Show jest to aby oprócz nietypowej rozrywki i fajnych przeżyć zmotywować zarówno medium jak i wszystkich widzów do osiągania większych sukcesów tak zawodowych jak w życiu prywatnym.

Czas trwania: 60 minut

Kontakt:

+48 691 112 600

biuro@yoma-art.pl

Agencja Medialna YOMA

ul. Agatowa 6/2, 58-150 Strzegom

ul. Jordana 18/4, 59- 220 Legnica