Kontakt:

+48 691 112 600

biuro@yoma-art.pl

YOMA - biura:

ul. Agatowa 6/2, 58-150 Strzegom

Jordana 18/4, 59- 220 Legnica

MALOWANIE ŚWIATŁEM -ŚWIETLNE ANIMACJE

Malowanie światłem jest to produkt przygotowany przez artystów piaskowych animacji, jedyny na świecie dostępny na eventy. Jest to wspaniała i oryginalna sztuka. Pomysł zrodził się z występu Piaskowych Animacji w Arabii Saudyjskiej, gdzie główny gość zasugerował, iż fantastyczny efekt dałoby dodanie lustra świetlnego,
które odbijałoby animacje. Tak zrodził się pomysł malowania światłem. W trakcie przygotowań kilka innych firm zainteresowały się wykorzystaniem tego pomysłu więc to był najbardziej oczekiwany projekt eventowy, który właśnie zaświecił. Idealne show by wypromować nowy produkt w każdej firmie!!! Świetlne animacje tworzone są na żywo na oczach widza. Można przygotować indywidualną tematykę animacji świetlnej. Artyści pochodzą z Ukrainy ale występują na terenie Europy i na całym świecie . Jest to jedyny tego typu produkt rozrywkowy w skali światowej. Malowanie światłem to niezapomniane i niepowtarzalne przeżycie. Maksymalny czas historii malowanej światłem to 7 minut. Show odbywa się w całkowitej ciemności.

Program idealny na imprezę plenerową i event firmowy. Z atrakcji polecamy jeszcze malowanie piaskiem, uv show, neon show, taniec z ogniem, chodzenie po rozżarzonych węglach ( firewalking ), akrobatki, pokaz barmański,szczudlarzy oraz iluzjonistę.

Kontakt:

+48 691 112 600

biuro@yoma-art.pl

Agencja Medialna YOMA

ul. Agatowa 6/2, 58-150 Strzegom

ul. Jordana 18/4, 59- 220 Legnica