Kontakt:

+48 691 112 600

biuro@yoma-art.pl

YOMA - biura:

ul. Agatowa 6/2, 58-150 Strzegom

Jordana 18/4, 59- 220 Legnica

KOWBOJE/COWBOYS

ZABAWY NA DZIKIM ZACHODZIE
Kowboje są symbolem siły, prawości i odwagi. Dzielni wojownicy walczący z przeciwnościami losu w imię ideałów. Uzbrojeni w rewolwery, ubrani w kapelusze chroniące ich przed skwarem pustyni, dżinsy i kraciaste koszule przemierzali bezkresne równiny w poszukiwaniu nowych wyzwań.

Specjalnie dla Państwa nasi kowboje przygotowali szereg atrakcji, dzięki którym będą mieli Państwo okazję zbliżyć się do tego jakże trudnego fachu:

 • ŁAPANIE KONIA NA LASSO – złapanie dzikiego rumaka na lasso to nielada wyczyn i wyzwanie dla każdego kowboja. W tej konkurencji będziesz miał okazję przekonać się czy potrafisz ujarzmić nawet najbardziej dzikiego rumaka.
 • RZUT PODKOWĄ DO CELU – każdy kowboj w chwilach wytchnienia lubi zmierzyć się w starej grze polegająca na trafieniu wewnętrzną krawędzią podkowy w oddalony o 10 kroków metalowy pręt. Sprawdź czy jesteś gotowy zmierzyć się z mistrzami!
 • RZUT KAPELUSZEM NA GŁOWĘ – kapelusz jest nieodzownym elementem ubioru każdego kowboja! W tej konkurencji będziesz mógł sprawdzić czy potrafisz celnie rzucić kapeluszem na głowę drugiego kowboja.
 • ŁAPANIE BIZONICH JĄDER –  do tej konkurencji każdy prawdziwy kowboj potrzebuje wsparcia wybranki serca. Podanie bizonich jąder – polega na grze parami tj. mężczyzna / kobieta, którzy podają sobie kijami bizonie jądra na odległość tak, aby nie spadły na ziemię. (Bizonie jądra to podłużny worek ok. 60 cm i przewiązany w połowie rzemieniem do tego kij o dł. 70 cm)
 • STRZELANIE Z WIATRÓWKI DO CELU – każdy kowboj może polegać na przypiętych do jego pasa rewolwerach – jednak w sytuacjach kryzysowych musi posługiwać się też inną bronią! W tej konkurencji będziesz mógł sprawdzić się w strzelaniu z broni długiej.
 • RZUT BOLASSEM – bolas jest bronią zapożyczoną przez mądrych kowbojów od Indian. W tej konkurencji będziesz miał okazję przekonać się czy potrafisz unieruchomić cel przy pomocy tego oryginalnego indiańskiego narzędzia łowczego.
 • RZUT W POPRZECZKĘ – gdy zawiodą już wszystkie metody, prawdziwy kowboj potrafi zdjąć z szyi swoją chustę i przy jej pomocy jako wyrzutni i zwykłego kamienia z drogi obezwładnić nieprzyjaciela. W tej konkurencji będziesz miał okazję sprawdzić się w tej trudnej sytuacji i spróbować trafić do celu przy pomocy tej jakże prostej i zarazem skomplikowanej techniki.
 • RĄBANIE DREWNA NA CZAS – każdy kowboj musi dbać o swoją siłę i wytrzymałość. W tej konkurencji masz okazję zmierzyć się z innymi w technice rąbania drewna. Z pozoru niewinna zabawa – a kształtuje charakter i wytrzymałość każdego kowboja.
 • WYŚCIGI WIATROW – każdy prawdziwy kowboj po ciężkim dniu misi od czasu do czasu odwiedzić Saloon. W tej konkurencji będziesz miał szansę sprawdzić czy mimo silnych zawrotów głowy potrafisz szybciej od swojego kolegi kowboja trafić do motelu.
 • PŁUKANIE ZŁOTA – któż nie chciał by go mieć. Również każdy kowboj w wolnym czasie próbuje znaleźć magiczną grudkę. W tej konkurencji będziesz miał okazję poszukać takiej grudki, którą z pewnością Ida ci się wymienić na jakośąś cenną nagrodę.

Każdy kowboj wie, że po dniu ciężkiej pracy należy cie chwila odpoczynku, dlatego nasi kowboje nauczą Państwa całej gamy tańców country:

 • Round Dance, Taniec Classic Dance,
 • Steeping Dance,
 • Hop Dance,
 • Too  Step Dance,
 • Crazy Dance
Doskonała zabawa na każdą okazję zarówno plenerową jak i zamkniętą. Zarówno na wydarzenia realizowane przez instytucje publiczne (dni miast) jak i firmy (eventy integracyjne).
Gorąco polecamy.

Kontakt:

+48 691 112 600

biuro@yoma-art.pl

Agencja Medialna YOMA

ul. Agatowa 6/2, 58-150 Strzegom

ul. Jordana 18/4, 59- 220 Legnica