Kontakt:

+48 691 112 600

biuro@yoma-art.pl

YOMA - biura:

ul. Agatowa 6/2, 58-150 Strzegom

Jordana 18/4, 59- 220 Legnica

TANIEC Z OGNIEM – ŚCIEŻKĄ OGNIA W MAGICZNY ŚWIAT WYOBRAŹNI

Taniec z ogniem Oferujemy Państwu niezwykle dynamiczną i widowiskową atrakcję jaką jest Fire Show czyli taniec z ogniem. W repertuarze mamy pokazy z ogniem dynamiczne, z dużą ilością ruchu jak i te subtelne, bardziej refleksyjne. Charakteryzują nas pomysłowe choreografie, różnorodny sprzęt z którym tańczą wykonawcy tańca z ogniem oraz widowiskowe stroje i makijaże artystów. Nasze programy tańca z ogniem były prezentowane kilkukrotnie na Heineken Opener Festival, gdzie spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem przez widownię. Nasz pokaz tańca z ogniem zabierze Was na koncert w płomieniach, który tworzy niesamowity klimat i pozostawia po sobie niezapomnienie wrażenia. Nasze pokazy Fire Show stylizowane są również tematycznie na życzenie klienta.

Program pokazu ognia składa się z kilku choreografii tańca ze sprzętem płonącym do muzyki różnych gatunków. Pokazy tańca z ogniem realizujemy w przestrzeni otwartej. Warto również wspomnieć że jesteśmy jedną z pięciu najstarszych grup tańca z ogniem w Polsce. Mamy już ponad 12 letnie doświadczenie w ognistym tańcu. Zrealizowaliśmy blisko 500 pokazów tańca z ogniem. Do fire show możemy dopasować stroje i muzykę odpowiednią pod Państwa wydarzenie. Taniec z ogniem jest niewątpliwe bardzo widowiskowym show.

Nasz taniec z ogniem na życzenie klienta może zostać wzbogacony pokazem pirotechniki naziemnej lub chodzeniem po rozżarzonych węglach (firewalking).

Kontakt:

+48 691 112 600

biuro@yoma-art.pl

Agencja Medialna YOMA

ul. Agatowa 6/2, 58-150 Strzegom

ul. Jordana 18/4, 59- 220 Legnica