Kontakt:

+48 691 112 600

biuro@yoma-art.pl

YOMA - biura:

ul. Agatowa 6/2, 58-150 Strzegom

Jordana 18/4, 59- 220 Legnica

TANIEC Z OGNIEM – ŚCIEŻKĄ OGNIA W MAGICZNY ŚWIAT WYOBRAŹNI

Taniec z ogniem Oferujemy Państwu niezwykle dynamiczną i widowiskową atrakcję jaką jest Fire Show czyli taniec z ogniem. W repertuarze mamy pokazy z ogniem dynamiczne, z dużą ilością ruchu jak i te subtelne, bardziej refleksyjne. Charakteryzują nas pomysłowe choreografie, różnorodny sprzęt z którym tańczą wykonawcy tańca z ogniem oraz widowiskowe stroje i makijaże artystów. Nasze programy tańca z ogniem były prezentowane kilkukrotnie na Heineken Opener Festival, gdzie spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem przez widownię. Nasz pokaz tańca z ogniem zabierze Was na koncert w płomieniach, który tworzy niesamowity klimat i pozostawia po sobie niezapomnienie wrażenia. Nasze pokazy Fire Show stylizowane są również tematycznie na życzenie klienta.

Program pokazu ognia składa się z kilku choreografii tańca ze sprzętem płonącym do muzyki różnych gatunków. Pokazy tańca z ogniem realizujemy w przestrzeni otwartej. Warto również wspomnieć że jesteśmy jedną z pięciu najstarszych grup tańca z ogniem w Polsce. Mamy już ponad 12 letnie doświadczenie w ognistym tańcu. Zrealizowaliśmy blisko 500 pokazów tańca z ogniem. Do fire show możemy dopasować stroje i muzykę odpowiednią pod Państwa wydarzenie. Taniec z ogniem jest niewątpliwe bardzo widowiskowym show.

Nasz taniec z ogniem na życzenie klienta może zostać wzbogacony pokazem pirotechniki naziemnej lub chodzeniem po rozżarzonych węglach (firewalking).

pokazy

atrakcje na eventy

taniec

muzyka

kabaret

warsztaty

strony internetowe

system identyfikacji wizualnej

gadżety reklamowe

Kontakt:

+48 691 112 600

biuro@yoma-art.pl

Agencja Medialna YOMA

ul. Agatowa 6/2, 58-150 Strzegom

ul. Jordana 18/4, 59- 220 Legnica