Kontakt:

+48 691 112 600

biuro@yoma-art.pl

YOMA - biura:

ul. Agatowa 6/2, 58-150 Strzegom

Jordana 18/4, 59- 220 Legnica

Piaskowe obrazy (Malowanie piaskiem)

Pokazy malowania piaskiem

Malowanie piaskiem to jedna z najbardziej zjawiskowych i niezapomnianych atrakcji na imprezy firmowe. Piaskowe animacje tworzone są według indywidualnie przygotowanego scenariusza zgodnego z Państwa sugestiami i wytycznymi. Dzięki temu każda piaskowa animacja jest unikatowa i idealnie dopasowana do profilu działalności organizacji czy okazji, na którą została przygotowana. Malowanie piaskiem otwiera ogromne możliwości pokazania historii firmy, kreatywnego zaprezentowania produktu czy przedstawienia sylwetek ważnych osobistości. Podczas pokazu malowania piaskiem gasną wszystkie światła na sali. Uwaga widzów tego niezwykłego przedstawienia skupiona jest na malowanym piaskiem obrazie, który pokazywany jest na żywo na ekranach. Malowanie piaskiem to oryginalna sztuka, która łączy w sobie harmonię światła, piasku i muzyki. Palce mistrza, niby tańczą na szkle, przekształcając fale piasku we wspaniale obrazy.

Jeżeli chcesz zaskoczyć swoich gości podczas bankietu firmowego czy innego ważnego dla firmy wydarzenia zadzwoń do nas, a szczegółowo opowiemy o naszej wyjątkowej atrakcji malowaniu piaskiem. Podpowiemy co możemy przedstawić za pomocą piaskowych animacji, jak mógłby wyglądać zarys scenariusza i jakie korzyści płyną z wybrania właśnie tej atrakcji na imprezę firmową.

 

Co otrzymujesz w ramach atrakcji malowania piaskiem?

  • pomoc doświadczonego event managera przy stworzeniu indywidualnego scenariusza
  • pokaz malowania piaskiem na żywo podczas bankietu czy innej uroczystości firmowej
  • opcjonalnie organizujemy warsztaty piaskowych animacji dla gości, co dodatkowo uatrakcyjnia pokaz

Piaskowe animacje to doskonała atrakcja dla tych klientów, którzy chcą mieć szyty na miarę ich potrzeb pokaz, który zostanie zapamiętany na długi czas.

Kontakt:

+48 691 112 600

biuro@yoma-art.pl

Agencja Medialna YOMA

ul. Agatowa 6/2, 58-150 Strzegom

ul. Jordana 18/4, 59- 220 Legnica