Kontakt:

+48 691 112 600

biuro@yoma-art.pl

YOMA - biura:

ul. Agatowa 6/2, 58-150 Strzegom

Jordana 18/4, 59- 220 Legnica

POKAZ AKROBACJI ROWEROWYCH

Cyrkowe umiejętności, profesjonalne rowery, tor przeszkód, system oświetlenia oraz podkład muzyczny pozwalają wykonać atrakcyjny pokaz, który zapada w pamięć widzów oraz inspiruje młode osoby do uprawiania sportów rowerowych.

Nasze występy to efektowna prezentacja zawodników wykonujących ewolucje na rowerze. Od skoków na jednym kole i jazdy do tyłu, zaskoczymy publikę precyzyjnymi zeskokami z 2 metrów na puszkę po napoju. Obroty, piruety, skakanie rowerem na skakance, ekstremalnie dokładny taniec nad leżącym zawodnikiem to kilka ciekawszych elementów programu. Doskonała równowaga, skoczność i opanowanie pozwala nam wykonywać program figur które pozytywnie zaskoczą publiczność. Wyjątkowość grupy pokazują osiągnięcia sportowe oraz wieloletnie doświadczenie zawodników poparte wykonaniem blisko 400 pokazów, na impreach takich jak Tour de Pologne i galę sportu.

W przerwach między pokazami możemy przeprowadzić:
– konkurs dla młodych widzów (rzut oponą do celu)
– mini zawody w najwolniejszej jeździe rowerem
– mini szkółkę (prezentujemy podstawowe techniki – przydatne w codziennej jeździe rowerem oraz zasady bezpieczeństwa, zachęcimy do jazdy w kasku i kamizelce odblaskowej)
– odpowiemy na pytania publiczności.

Dla osób, które wezmą aktywny udział w naszym pokazie przygotowaliśmy pamiątkowe dyplomy, nagrody. Nasze pokazy możemy wykonać w pomieszczeniach zamkniętych, na zewnątrz, oraz na każdym rodzaju podłoża (od trawy po beton). W przypadku występów na parkiecie lub innym podłożu, które jest narażone na uszkodzenie, zapewniamy odpowiednie zabezpieczenie naszego toru.

Kontakt:

+48 691 112 600

biuro@yoma-art.pl

Agencja Medialna YOMA

ul. Agatowa 6/2, 58-150 Strzegom

ul. Jordana 18/4, 59- 220 Legnica